Виконуємо ремонт

Виїзд майстра по м.Бобровиця та району

Виконуємо ремонт виключно лише в сервісному центрі на професійному обладнанні

Про нас

Ми раді вітати Вас на сайті сервісного центру по ремонту побутової техніки в місті Бобровиця

Перше і найголовніше правило , яке потрібно знати всім користувачам цифрової , побутової та інших видів техніки, так це те, що ніяка техніка в світі не застрахована від поломок.

Правило друге - 99 % несправної техніки підлягає ремонту і відновленню.

Так, що перестаньте голосити, картати себе, або лаяти дітей, за криві руки, а беріть свого поломаного «улюбленця » і несіть до нас в сервісний центр, наші фахівці проведуть діагностику і якісно відремонтують Вашу техніку, так що вона буде служити і радувати Вас ще дуже і дуже довго

Наші майстри - це першокласні професіонали в своїй області, вони якісно і акуратно виконують кожен, без винятку ремонт. Тому, довіряючи свою техніку нам, Ви можете бути впевнені в її цілості й схоронності. Всі ремонти цифрової і побутової техніки здійснюються за допомогою сучасного, надійного і точного обладнання, а постачальники деталей і комплектуючих, з яким наш сервісний центр співпрацює вже не перший рік, давно зарекомендували себе і якість своєї продукції на ринку. Таким чином, ми можемо гарантувати Вам якісне виконання ремонту в термін.

Доставка кур'єром

У Вас немає часу принести техніку до нас в офіс, тепер стали доступні послуги кур'єрської доставки . Для цього просто потрібно передзвонити в сервісний центр і викликати кур'єра, до себе додому або в офіс, який доставить техніку в цілою й не ушкодженою, прямо на стіл майстру.

Корисні поради

Незважаючи на те, що у телевізорів кінескопів з'явилося кілька конкурентів: рідкокристалічні телевізори (LCD і LED)

Практично кожні два-три дні до нас дзвонять з одним і тим же питанням: який телевізор ви порадите купити.

У чому відмінність між LCD телевізором та плазмовим (PDP) телевізором?

Відомо, що вічних двигунів, як і вічних телевізорів не існує.

Ми рекомендуємо
Мы покажем Вам ТВ!